KENDİNİ KORUYAMAYAN BAŞKASINI KORUYAMAZ

AYHAN ANGIN - KRAV MAGA / INSTRUCTOR

Krav Maga, İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından geliştirilmiş, pratik, etkili ve gerçek dünya durumlarına dayanan bir savunma sistemidir. Bu sistem, kişiyi gerçek hayatta kendini savunabilmesi için eğitir.

Krav Maga' Köken olarak, İsrail'de 1930'larda Slovakya doğumlu Imi Lichtenfeld tarafından geliştirilmiştir. Imi, sivil halkın kendini savunabilmesi için önce sokak dövüşünü öğretti ve daha sonra Krav Maga'yı kurdu.

Krav maga da prensip olarak güçlü bir fiziksel ve zihinsel duruş, hızlı ve etkili tepki verme, çevresel farkındalık, proaktif saldırı ve etkisiz kalmaya odaklanma yer alır. Bunlar, bir Krav Maga uygulayıcısının gerçek bir saldırı durumunda nasıl tepki vereceğini ve etkili bir şekilde kendini savunmasına olanak sağlar.

Krav Maga'nın yumruk, tekme, dirsek darbeleri, çekiş teknikleri, yeniden dengeleme ve düşme teknikleri gibi teknikler bulunur. Bu teknikler, savunma yaparken saldırgana zarar vermeyi, kontrol altına almaya ve kaçmaya olanak sağlar.

Krav Maga, kadınlar, erkekler, yetişkinler ve çocuklar dahil olmak üzere herkesin özgüvenini artırabilir, fiziksel ve zihinsel sağlığı geliştirebilir, disiplin kazandırabilir ve tehlikeli durumlarda savunma becerileri sağlar.

Krav Maga eğitimi almak son derece önemli bunun eğitimini alabilirsiniz. Krav Maga'nın sizler için kendini koruma adına ne ifade ediyor siz biliyorsunuz= HAYATTA KALMAK…

 

ÖZEL ŞİRKET VE KAMU KURUMLARINDA ÇALIŞAN BİRİMLER İÇİN.

YAKIN SAVUNMA PROGRAMI

SPOR EGZERSİZ YOK.

SADECE TEKNİK.

BIÇAK, SOPA VE YAKIN TEMAS ATEŞLİ SİLAHA KARŞI SAVUNMA.

SADECE 15 SAAT PAKET PROGRAM

YAKIN SAVUNMA İLE İŞİNİZİ VE HAYALLERİNİZİ KORUYUN.